Orang Awam
Notis Umum

Notis Umum

Jadual Tarikh, Kawasan Dan Tempat Untuk Mesyuarat Agung Kawasan

*Kakitangan Pesara Dijemput Hadir Ke Mesyuarat Agung Perwakilan Yang Berhampiran

Kawasan Projek Lembaga Masa/Tempat
Kuala Lumpur
  1. Ibu Pejabat Lembah Klang
  2. Pesara Lembah Klang

Alor Star I
  1. Lubuk Merbau
  2. Teloi Timur
  3. Sungai Tiang
  4. Sungai Tiang
  5. Gunung Bongsu
  6. Syarikat Felda
  7. Wilayah Alor Star

Alor Star III
  1. Chuping
  2. Bukit Tangga
  3. Mata Air
  4. Rimba Mas
  5. Guar Napai
  6. Bukit Tembaga
  7. Laka/Laka Selatan
  8. Batu Lapan
  9. Syarikat Felda

Trolak I
  1. Gunung Besout 1
  2. Gunung Besout 2
  3. Gunung Besout 4
  4. Gunung Besout 3
  5. Gunung Besout 5
  6. Syarikat Felda

Trolak II
  1. Sungai Behrang
  2. Trolak Selatan
  3. Sungai Klah
  4. Trolak Utara
  5. Trolak Timur
  6. Wilayah Trolak
  7. Syarikat Felda

Trolak III
  1. Ijok
  2. Lasah
  3. Bersia
  4. Lawin Selatan
  5. Nenering
  6. Papulut
  7. Lawin Utara
  8. Syarikat Felda

Trolak IV
  1. Soeharto
  2. Gedangsa
  3. Sungai Tengi
  4. Sungai Tengi Selatan
  5. Syarikat Felda

Raja Alias I
  1. Lui Timur
  2. Pasoh 1-4
  3. Lui Muda
  4. Lui Selatan 1
  5. Lui Selatan 2
  6. Lui Barat
  7. Sungai Lui
  8. Titi/Titi 2
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Encik Anuar Malek 30.10.2018 (9.00 Pagi)
Balai Raya Felda Lui Selatan 2
Raja Alias II
  1. Bukit Rokan
  2. Bukit Rokan Utara
  3. Jelai 2
  4. Pasir Besar
  5. Jelai 3
  6. Jelai 4
  7. Bukit Jalor
  8. Jelai 1
  9. Sungai Kelamah
  10. Kepis
  11. Bukit Rokan Barat
  12. Syarikat Felda
Lembaga : Encik Anuar Malek 24.10.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Semai Bakti Felda Pasir Besar
Raja Alias III
  1. Palong 1-16
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Encik Anuar Malek 23.10.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Orang Ramai Felda Palong 3
Raja Alias IV
  1. Raja Alias 1-5
  2. Serting Hilir 1-7
  3. Wilayah Raja Alias
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Encik Anuar Malek 31.10.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Semai Bakti Felda Raja Alias 4
Segamat I
  1. Kahang Barat
  2. Kahang Timur
  3. Nitar 1
  4. Nitar 2
  5. Ulu Belitong
  6. Bukit Tongkat
  7. Ulu Penggeli
  8. Ulu Dengar
  9. Air Hitam
  10. Bukit Permai
  11. Bukit Batu
  12. Layang-Layang
  13. Syarikat Felda
Lembaga : Samsudin Othman 26.11.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Orang Ramai Felda Ayer Hitam
Segamat II
  1. Bukit Serampang
  2. Chemplak
  3. Chemplak Barat
  4. Lenga
  5. Maokil 1-4
  6. Parit Hj Idris 
  7. Sri Ledang
  8. Syarikat Felda
Lembaga : Samsudin Othman 27.11.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Orang Ramai Gugusan Felda Maokil
Segamat III
  1. Kemelah
  2. Medoi
  3. Palong Timur 1-3
  4. Pemanis 1
  5. Pemanis 2
  6. Redong
  7. Tenang
  8. Wilayah Segamat
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Samsudin Othman 28.11.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Semai Bakti Felda Tenang
Segamat IV
  1. Bukit Senggeh
  2. Hutan Percha
  3. Kemendore
  4. Kg. Baru Menggong
  5. Macap
Lembaga : Samsudin Othman 29.11.2018 (9.00 Pagi)
Dewan Felda Tun Ghafar Kemendore
Johor Bharu I
  1. Adela
  2. Air Tawar 1-5
  3. Kledang
  4. Papan Timur
  5. Semenchu
  6. Sening
  7. Sungai Mas
  8. Tunggal
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 01.09.2018 (3.00 Petang)
Dewan Besar Felda Air Tawar 2
Johor Bharu II
  1. Bukit Besar
  2. Bukit Ramun
  3. Inas Utara
  4. Pasak
  5. Linggiu
  6. Pasir Raja
  7. Penggeli Timur
  8. Sungai Sayong
  9. Sungai Sibol
  10. Sungai Tiram
  11. Taib Andak
  12. Ulu Tebrau
  13. Wilayah Johor Bharu
  14. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 02.09.2018 (9.00 Pagi)
Dewanraya Felda Taib Andak
Johor Bharu III
  1. Bukit Aping Barat
  2. Bukit Aping Timur
  3. Bukit Easter
  4. Bukit Wa Ha
  5. Simpang Wa Ha
  6. Lok Heng Barat
  7. Lok Heng Selatan
  8. Lok Heng Timur
  9. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 15.10.2018 (9.00 Pagi)
Dewanraya Felda Simpang Wa Ha
Johor Bharu IV
  1. Endau
  2. Tenggaroh 1 - 7
  3. Tenggaroh Selatan 1
  4. Tenggaroh Timur 1
  5. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Saodah Sudi 7.10.2018 (3.00 Petang)
Dewan Sentuhan Kasih Felda Tenggaroh 3
Mempaga I
  1. Bukit Kepayang
  2. Kumai
  3. Mayam
  4. Purun
  5. Rentam
  6. Sebertak
  7. Tembangau 1
  8. Tembangau 2
  9. Tementi
  10. Triang 1
  11. Triang 3
  12. Syarikat Felda

Mempaga II
  1. Bukit Mendi
  2. Bukit Puchong
  3. Chemomoi
  4. Kemasul
  5. Mengkuang
  6. Sungai Kemahal
  7. Syarikat Felda

Mempaga III
  1. Bukit Damar
  2. Kampung Sertik
  3. Krau 1
  4. Lakum
  5. Lembah Klau
  6. Lurah Bilut
  7. Mempaga 1-3
  8. Wilayah Mempaga
  9. Syarikat Felda

Mempaga IV
  1. Jenderak Selatan
  2. Jenderak Utara
  3. Syarikat Felda

Mempaga V
  1. Chegar Perah 1
  2. Kechau 1
  3. Sungai Koyan 1-3
  4. Tersang 1-4
  5. Syarikat Felda

Jengka I
  1. Bukit Tajau
  2. Jengka 1-7
  3. Ulu Jempol
  4. Syarikat Felda

Jengka II
  1. Jengka 8-13
  2. Syarikat Felda

Jengka III
  1. Jengka 14-20
  2. Sungai Nerek
  3. Kampung Awah
  4. Syarikat Felda

Jengka IV
  1. Jengka 21-25
  2. Syarikat Felda

Jengka V
  1. Kota Gelanggi 1-4
  2. Wilayah Jengka
  3. Syarikat Felda

Jengka VII
  1. Padang Piol
  2. Sungai Retang
  3. Sungai Tekam
  4. Syarikat Felda

Kuantan I
  1. Bukit Goh
  2. Bukit Kuantan
  3. Bukit Sagu 1-3
  4. Sg. Panching Selatan
  5. Sg. Panching Timur
  6. Sg. Panching Utara
  7. Wilayah Kuantan
  8. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 08.09.2018 (9.00 Pagi)
Felda Sg. Panching Utara
Kuantan II
  1. Chini 1-5
  2. Chini Timur 1-3
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 09.09.2018 (3.00 Petang) 
Felda Chini 2
Kuantan III
  1. Keratong 1-10
  2. Selendang 1
  3. Selendang 2
  4. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 15.09.2018 (3.00 Petang)
Felda Keratong 7
Kuantan IV
  1. Selancar 1-5
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 16.09.2018 (9.00 Pagi)
Felda Selancar 2
Kuantan V
  1. Kg. New Zealand
  2. Lepar Hilir 1-4
  3. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 11.09.2018 (3.00 Petang)
Felda Lepar Hilir 2
Kuantan VI
  1. Lepar Utara 1-4
  2. Syarikat Felda
Lembaga : Pn. Rahayu Mahat@Taib 10.09.2018 (3.00 Petang) 
Felda Lepar Utara 1
Terengganu I
  1. Bukit Bading
  2. Jerangau
  3. Jerangau Barat
  4. Mengkawang
  5. Tersat
  6. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Mohamed Som 27.11.2018 (9.00 Pagi) 
Dewan Sivik Felda Mengkawang
Terengganu III
  1. Chalok
  2. Chalok Barat
  3. Selasih
  4. Tenang Besut
  5. Belara
  6. Wilayah Terengganu
  7. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Mohamed Som 26.11.2018 (9.00 Pagi) 
Dewan Orang Ramai Felda Chalok
Terengganu II
  1. Cerul 1
  2. Cerul 2
  3. Kerteh 1-6
  4. Neram 1
  5. Neram 2
  6. Seberang Tayor
  7. Syarikat Felda
Lembaga : Datuk Khamis Mohamed Som 28.11.2018 (9.00 Pagi) 
Dewan Serbaguna Felda Neram 1
Gua Musang I
  1. Aring 1
  2. Chiku 1-7
  3. Perasu
  4. Wilayah Gua Musang
  5. Syarikat Felda

Gua Musang II
  1. Kemahang 1-3
  2. Syarikat Felda

Sahabat I
  1. Umas 1 -4
  2. Syarikat Felda (Kalabakan)

Sahabat II
  1. Sahabat 1-5
  2. Felda Wilayah Sahabat
  3. Syarikat Felda